پک های گرمایی و سرمایی

سرد مثل یخ، نرم مثل برف برای سرما درمانی، گرما بخش و شفا بخش به جای کیسۀ آب گرم

گرمادرمانی

گرمادرمانی

کاهش دردهای عضلانی و رماتیسمی / کوفتگیهای ماهیچهه ای ناشی از ورزش / صدمات مزمن مثل ورم مفاصل (آرتوروز) / التهاب زردپی / آماس کیسه های مفصلی / التهاب کپسول چسبنده (capsulitis adhesive) / سینوزیت / گرامبهای عضلانی بویژه در خانمهای باردار و گرم نگه داشتن کلیه ها

سرمادرمانی

سرمادرمانی

دردهای عضلانی / کوفتگیهای شدید یا هماتوم / صدمات ناشی از تصادم مثل صدمات ساق پا در ورزش / تورم حاص از جراحی مثل جراحی لثه، فک و صورت و یا یک آسیب دیدگی / واکنش در تزریق درون عضلانی / التهاب زردپی ها / درمان ریزش مو در بیماران شیمی درمانی شده / انقباضات شکمی در زمان قاعدگی / سردردهای میگرنی / جلوگیری از تاول زدن پوست در سوختگیهای سطحی / پائین آوردن تب / غدد متورم / نیش حشرات

ژلهای سرمازا و گرمازا:

این محصول که از شبکه های پلیمری و بیوپلیمری حلقوی آبدوست و پایدار ساخته شده و دارای خواص فیزیکی بسیار موثری می باشند که در حالت عادی بصورت ژل نرم و در حالت سرد بصورت یخ سفت و در حالت گرم بصورت ژل کاملاً نرم و سیال می باشد. لذا این نوع خاصیت در شکلهای مختلف کاربری خاص خود را دارد.

ژلهای طعمه ماهی

ژلهای طعمه ماهی

ژلهای طعمه ماهی یکی دیگر از اشکال این محصول است که روش صید هر نوع ماهی را که مد نظر باشد در قالب طعمه ی خاص با طعم مورد پسند ماهی در معرض صید قرار می دهد.

حمل و نقل مواد غذایی و دارویی

حمل و نقل مواد غذایی و دارویی

نوع سرمازای آن جهت حمل و نقل مواد غذایی و دارویی می باشد.

مصارف پزشکی

مصارف پزشکی

مصارف پزشکی: کلیه جراحان – دندانپزشکان – فیزیوتراپی- پوست و مو – زیبایی- آسیب دیدگی استخوانی و مفصلی – تسکین دهنده میگرن و سینوزیت و در شکلهای دیگر جهت اورژانس بیماران هموفیلی و سوختگی های اعضاء بدن و... کاربرد دارد.

پلیمر پلی لاتیس (مالچ بیو پلیمری):

کاربرد در حفظ آثار باستانی:

کاربرد در حفظ آثار باستانی:

به منظور ترمیم و حفظ آثار باستانی از این محصول که دارای خاصیت چسبندگی و شبکه ای بودن دارد، با مواد مورد نظر آثار مربوطه را ترمیم و جهت انجام کارهای هنری و ساخت مجسمه های شنی مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد پلی لاتیس در صنعت:

کاربرد پلی لاتیس در صنعت:

از آنجائیکه خاصیت این محصول تثبیت ماسه های روان و گرد و خاک ناشی از طوفانها در سایر محیط های اقتصادی و صنعتی می باشد، بدین منظور از آن جهت جلوگیری از باد برندگی و برداشت از سطح مواد معدنی و سدهای باطله و جلوگیری از خسارت به سایر تأسیسات زیربنایی از جمله در جاده و راهها، راه آهن و تأسیسات شهری و غیر کاربرد موثری دارد.

کاربرد در محیط زیست

کاربرد در محیط زیست

پلیمر پلی لاتیس ماده ای با ساختار چند شبکه ای پلیمر کریستال معدنی می باشد که شکل تغلیظ شده در درون یک شبکه قرار میگرند. این ساختار در ترکیب با آب باعث فعال شدن واکنشهای الکترواستاتیک درون شبکه ای شده و در مجاورت با ذرات ماسه به عنوان یک چسب الی آنها را به یکدیگر چسبانده و تشکیل یک شبکه مقاوم را می دهد و از آن برای تثبیت شنهای روان و بیابان زدائی و تثبیت گرد و غبار می توان استفاده نمود. لازم به توضیح است که نوع کار استینگ شدن آن با ماسه به گونه ای است که با حرارت شکسته نشده و با نور خورشید تجزیه نمی شود و در آب غیر محلول بوده لکن به علت داشتن ساختار شبکه بیوپلیمری به مرور زمان تجزیه شده و به طبیعت باز می گردد که این مسئله اهمیت بسزائی در رابطه با محیط زیست دارد که دقیقاً ساختار آن خلاف محصولات مالچ نفتی می باشد.